Допомога героям на передовій: Збір коштів на FPV-дрони для українських військових

Підтримка українських захисників: збір коштів на FPV-дрони та наземну станцію управління

Українські військові залишають свої домівки і сім'ї, виставляючи своє життя на вогонь, щоб захищати свою країну від агресії. Сьогодні ми маємо нагоду допомогти їм у цій нелегкій боротьбі, збираючи кошти на 100 FPV-дронів з потужними акумуляторними батареями та наземну станцію управління для 126-го батальйону 112-ої бригади територіальної оборони.

Загалом, за підтримки інформаційної редакції «Блискавка», ми збираємо кошти для 200 FPV-дронів, які необхідні 126, 129 та 244 батальйонам 112-ої бригади. Особисто я разом з моїми друзями також внесли свій внесок, і на цей раз ми пожертвували 100 тисяч гривень. Кожен гривня рахується, адже вона додається до загальної суми, необхідної для забезпечення наших військових засобами, які дозволяють їм ефективно виконувати свої обов'язки на передовій.

126-й батальйон складається в основному з мотивованих добровольців, які мають глибокий патріотичний погляд і готові віддати своє життя за мир на своїй землі. Вони вже третій рік ведуть нерівну боротьбу проти агресивного ворога, який прагне порушити нашу свободу та незалежність. Незважаючи на тяжкі втрати серед своїх, вони продовжують вірити в справедливу справу та очікують перемоги, що неодмінно наступить, якщо ми залишимося єдними і підтримаємо їх на кожному кроці.

FPV-дрони забезпечують нашим військовим критично важливу можливість проводити розвідку та виявлення ворожих позицій без прямого відправлення військових в райони можливих загроз. Це зменшує ризики для наших захисників і дозволяє їм ефективніше планувати операції. Наземна станція управління координує цю роботу, забезпечуючи інформаційну зв'язок із дронами і підтримуючи командування на місці.

Запрошуємо кожного, хто хоче підтримати наших військових, приєднатися до цієї ініціативи. Ваш внесок, будь він великим чи малим, є важливим кроком у напрямку забезпечення безпеки та захисту нашої країни. Реквізити для пожертвування наведені нижче. Давайте разом підтримаємо наших героїв на передовій!

В єдності ми сила. Нехай кожен внесок стане кроком до перемоги у цій важливій боротьбі. Дякуємо за вашу підтримку і солідарність з нашими військовими!

Номер рахунку:

Ім'я отримувача:

Оригінал статті:

Переконливо прошу кожного з вас долучитися до збору коштів на 100 FPV-дронів з потужними акумуляторними батареями та наземну станцію управління для 126-го батальйону 112-ої бригади територіальної оборони.

Загальний збір для 126, 129 та 244 батальйонів 112-ої бригади на 200 FPV-дронів проходить за підтримки інформаційної редакції «Блискавка».

Я особисто з моїми друзями також долучаємося до нього, як й до інших зборів для наших підрозділів. Цього разу внесли 100 тисяч гривень.

Переважну більшість особового складу 126-го батальйону складають вмотивовані дарничани. Саме ті, що у лютому 2022 року стояли в чергах до військкоматів аби одягти піксель, отримати зброю та стати на захист свого району, столиці, а згодом відправилися на схід нашої держави, де наразі успішно кришать ворога, що видно на відео.

Хлопцям і дівчатам важко, третій рік втрачаючи побратимів через клятого ворога, вони не втратили віру в правду й велику українську перемогу, наші сильні й витривалі, але їм точно потрібна підтримка.

У єдності наша сила!

Реквізити на банки в коментарях

https://www.facebook.com/mykola.kalashnyk




TOP

Криптомафия Match systems-Garantex под крылом российских спецслужб: деньги исчезают, а найти крайних невозможно

Компромат ру продолжает публиковать расследование о деятельности, созданной отставными сотрудниками ФСБ ...

  • 18.07.2024

Афера Match systems (они же Plain chain)

В данном материале Rucriminal.info раскроет, кто стоит за Match systems (они же ...

  • 18.07.2024

Криптобиржа Plain Chain стала рассадником мошенников: кто стоит за сомнительными схемами

Ситуация усугубляется тем, что подавляющее большинство правоохранителей, расследующие преступления в кри ...

  • 18.07.2024

Как орденоносец путина Шенцев и Владимир Носов отмывают деньги россиян и обманывают украинцев через криптобиржу WhiteBIT

Фамилия Шенцев уже давно стала синонимом рекета, воровства и обмана. Дмитрий Шенцев — скандальный депута ...

  • 18.07.2024

Дочери взяточника Злочевского приватизировали государственный НИИ по производству генераторов в Киеве

Основным видом деятельности предприятия является производство электродвигателей, генераторов и трансформ ...

  • 18.07.2024