post

Депутати Порошенка продовжують вести бізнес в росії після повномасштабного вторгнення

Депутата від Порошенка зловили на активній торгівлі з росією у війну

Депутат Кременчуцької міської ради від “Європейської солідарності” Віталій Котляр є співвласником зареєстрованої у 2014 році російської компанії «ООО «Дормаш групп»». Фірма Котляра була також помічена на заходах в окупованому Криму, де її представники обговорювали із росіянами підвищення енергоефективності окупованого півострова.

Віталій Котляр, фото: Facebook
Віталій Котляр, фото: Facebook
“Віталій Котляр депутат від «Євросолідарності» Кременчуцької міської ради спрівпрацює з державою-агресором. Зокрема, Котляр задекларував частину корпоративних прав у компанії «Дормаш Групп», яка працює в росії. Депутат Порошенка володіє половиною корпоративних прав у цій компанії”, - розповідає Сергій Іванов, наводячи дані з реєстру декларацій НАЗК.

За інформацією Іванова, офіс компанії Котляра знаходиться у російському Бєлгороді. Також, повідомляє експерт, навесні 2017 року компанія депутата Порошенка брала участь у виставці в окупованому Сімферополі, де разом з окупантами представники фірми обговорювали підвищення енергоефективності Криму.

Популярні новини зараз
До 20 червня це має зробити кожен: "Газмережі" попередили споживачівПри споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюансУ червні на плечі українців ляже ще один платіж: кому і за що доведеться доплачуватиУкраїнців змусять підписати договір: кого скоро торкнеться
“У зв’язку з цим в мене є пропозиція до Петра Олексійовича. Як з’ясувалося, у вас є прекрасна талановита і, головне, заможна команда, яка дає гроші агресору за вбивство українців. Чи не буде логічним попросити ваших депутатів перераховувати кошти на ЗСУ, а не на армію росії? Можливо, це якось спростить всю схему? Вони не будуть гріти окупантів, тож і збирати треба буде трохи менше. Бо виходить, що поки ви «передаєте на фронт дрони», ваші посіпаки оплачують агресору ракети, якими бомблять українські міста”, – резюмує Іванов.

Як повідомлялось раніше, Порошенку була оголошена підозра у державній зраді. Його підозрюють в тому, що він за сприяння керівництва рф у 2014-2015 роках підтримував діяльність терористичних організацій, бо Україна відмовилась від вугілля з ПАР на користь вугілля з підприємств на окупованих територіях, сплачуючи гроші за вугілля терористам з ОРДЛО.

Раніше, затриманий правоохоронцями лідер ОПЗЖ Віктор Медведчук підтвердив організовану схему з вугіллям з ОРДЛО та розповів деталі.

"У цьому була задіяна фактично вся верхівка державного апарату, починаючи з Президента і закінчуючи міністрами, правоохоронцями і тими, хто безпосередньо реалізовував цю схему", — заявив тоді Медведчук.TOP

Криптомафия Match systems-Garantex под крылом российских спецслужб: деньги исчезают, а найти крайних невозможно

Компромат ру продолжает публиковать расследование о деятельности, созданной отставными сотрудниками ФСБ ...

  • 18.07.2024

Афера Match systems (они же Plain chain)

В данном материале Rucriminal.info раскроет, кто стоит за Match systems (они же ...

  • 18.07.2024

Криптобиржа Plain Chain стала рассадником мошенников: кто стоит за сомнительными схемами

Ситуация усугубляется тем, что подавляющее большинство правоохранителей, расследующие преступления в кри ...

  • 18.07.2024

Как орденоносец путина Шенцев и Владимир Носов отмывают деньги россиян и обманывают украинцев через криптобиржу WhiteBIT

Фамилия Шенцев уже давно стала синонимом рекета, воровства и обмана. Дмитрий Шенцев — скандальный депута ...

  • 18.07.2024

Дочери взяточника Злочевского приватизировали государственный НИИ по производству генераторов в Киеве

Основным видом деятельности предприятия является производство электродвигателей, генераторов и трансформ ...

  • 18.07.2024