post

З’явились супутникові знімки наслідків удару по авіазаводу у РФ, який ремонтує ракети

В Мережі з’явились супутникові знімки наслідків удару по авіазаводу у місті Борисоглєбськ Воронезької області, на якому ремонтують ракети. Фото оприлюднили “Схеми”.

Супутник Planet Labs зафіксував пошкодження будівлі 711-го авіаційного заводу у місті Борисоглєбськ Воронезької області, що більше ніж у 300 км від кордону територій, які контролює Україна. На знімку видно пошкодження одного з корпусів на території заводу. Внаслідок удару у будівлі обвалився дах.

9 квітня Міноборони РФ прозвітувало про «відбиття атаки безпілотників» по Борисоглєбську. Натомість у Головному управлінні розвідки Міноборони України підтвердили удар дронів по російському заводу.

«Так, авіаційний завод. Це те, що можемо констатувати з різних джерел. Був гуркіт – також можемо підтвердити. Деталей розкривати не будемо, але, за попередньою інформацією, уражені основні виробничі потужності підприємства», – заявив представник ГУР Міноборони Андрій Юсов в ефері Радіо Свобода (проєкт Свобода.Ранок).

«Цей завод – єдине підприємство на території РФ, яке здійснює ремонт всієї номенклатури ракет, що знаходяться на озброєнні фронтової авіації, а також ремонт наземних засобів зв’язку та радіотехнічного забезпечення польотів», – пояснив у коментарі «Схемам» авіаексперт Анатолій Храпчинський.

Як приклад авіаексперт навів типи ракет Р-73, РВВ-АЕ, Х-25 та Р-27, які, зокрема, використовують для атак по українській території російські вертольоти Мі-24 і Ка-52, а також винищувачі Су-24, Су-25 та Су-34.

  • Російські Telegram-канали повідомляли, що у ніч проти 9 квітня українські безпілотники атакували навчальний авіаційний центр підготовки льотного складу імені Чкалова у Борисоглєбську.TOP

Семья экс-заместителя секретаря СНБО возводит новую виллу в курортном регионе Испании

Журналисты нашли земельный участок, приобретенный фирмой сына Гладковского в поселении La Zagaleta Испан ...

  • 19.07.2024

Миллионная зарплата и недвижимость в столице: какое состояние декларирует член ВСП Ольга Попикова

Квартиры в Киеве, полученные в подарок или по нереалистичным ценам, роскошная семейная «дача» за городом ...

  • 19.07.2024

Ирпенский суд и Киевская областная прокуратура – продают дела дорого и под ключ

Ирпенский суд давно славится своей приверженностью к клиентам, сервис на самом высоком уровне, комплекс ...

  • 19.07.2024

Теневая Империя Богдана Пукиша и Петра Белза

Как партнёры предателя Украины продолжают зарабатывать для него деньги на обороне страны Богдан Пукиш и ...

  • 19.07.2024

На Прикарпатье госслужащий напал на журналистов в ресторане

Журналисты  прибыли в Прикарпатье, чтобы расспросить начальника ГМС Сергея Саива о его задеклариров ...

  • 19.07.2024