post

ZDOROVI запустила пʼяту хвилю дослідження стану медичної галузі

Picture

Проєкт «Барометр» створено командою ZDOROVI з метою публічного моніторингу стану української медицини під час війни, потреб медичних закладів та ситуації з медичною інфраструктурою в різних регіонах, в тому числі на прифронтових та деокупованих територіях.

Команда проєкту проводить опитування серед керівників лікарень, головних лікарів, представників сектору охорони здоровʼя для фіксації обʼєктивного стану справ, як у конкретних медичних закладах, так і у галузі в цілому. Долучитись до опитування можна заповнивши форму: https://forms.gle/t7MFQrRzw3nv29vq9

Як розповіла засновниця Національної агенції гуманітарної допомоги ZDOROVI Наталія Тулінова: «Ми проводимо «Барометр» для того, щоб володіти достовірною інформацією щодо ситуації в галузі, яка переживає численні виклики воєнного часу. Ці дані важливі для розуміння не тільки всередині країни, але й для наших міжнародних партнерів, які допомагають українській медицині вистояти. Тому раз на квартал наша команда працює над цим дослідженням і після ми публікуємо результати, які допомагають побачити ті нагальні потреби та задачі, що мають першочергове значення для якості допомоги пацієнтам у тому чи іншому регіоні».

Команда проєкту запрошує лідерів команд медичних закладів, керівників лікарень та шпиталів долучитися до 5-ї хвилі Всеукраїнського дослідження «Барометр». Участь респондентів у опитуванні допомагає залучати кошти від міжнародних донорів для підтримки проєктів, які рятують життя і захищають здоров’я; розробляти актуальні програми навчання та ініціативи для розвитку медиків; надавати медичним закладам найбільш необхідну допомогу, незалежно від її форм: ліки, обладнання, меблі, тренінги тощо; виявляти потреби, про які ще не говорять широко у медичній спільноті.

Отримані дані публікуються в узагальненому вигляді, що забезпечує анонімність відповідей учасників.

Нагадаймо, що Національна агенція гуманітарної допомоги ZDOROVI визнані критично-важливим підприємством для функціонування української медицини. Масштабна гуманітарна робота ZDOROVI відбувається у співпраці з міжнародними партнерами, серед яких – ІСАР Єднання, RAZOM for UKRAINE, NOVA Ukraine, Americares, Philips, Нідерландська рада біженців, GIZ, Projecten Vastenactie та інші благодійні фонди та організації.
TOP

Ирина Рапопорт и компания: Секреты дележа 1.5 миллиарда из Роснано с Чубайсом и Швецом

В последние годы громкие скандалы и разоблачения в сфере финансовых махинаций стали почти обыденностью. ...

  • 17.07.2024

Ирина Рапопорт — Черная вдова из Роснано: Как глава фонда Fonds Rusnano Capital S.A. вывела 1.5 млрд из Роснано

Распределение бюджетных средств в масштабах нанометров Недавнее расследование, проведенное Следственным ...

  • 17.07.2024

Ирина Рапопорт: ключевая фигура в масштабном хищении 1,5 млрд из Роснано

На фоне громких заявлений о небывалых успехах и прорывных технологиях, корпорация «Роснано» под руководс ...

  • 17.07.2024

Ирина Рапопорт: Черная вдова Роснано, укравшая 1,5 млрд

В современной России разоблачения крупномасштабных финансовых преступлений стали обыденностью, однако ра ...

  • 17.07.2024

Компромат: Ирина Рапопорт, глава Fonds Rusnano Capital S.A., и схема по выводу миллиардов из Роснано

В мире крупных финансовых махинаций появился новый герой – кипрский фонд Nanoenergo Fund Limited. Оказал ...

  • 17.07.2024