Перша хвиля - "мобіки", а потім уже "еліта": у DeepState прокоментували тактику РФ у Часовому Яру

Read in English

Перша хвиля —

Перша хвиля — "мобіки", а потім уже "еліта": у DeepState прокоментували тактику РФ у Часовому Яру

Армія РФ не гребує абсолютно нічим і готова покласти безліч своїх воїнів, щоб зайняти Часів Яр. У районі Бахмута загалом застосовується велика кількість десантних військ росіян, каже аналітик Роман Погорілий.

Російські окупанти продовжують, як і попередні рази, лізти насамперед на Бердичі (Донецька область), які не можуть повністю взяти. На різних ділянках фронту ворог застосовує різну тактику: десь намагається атакувати бронетехнікою, а десь застосовує "м’ясні хвилі" з мобілізованих, трупами яких уже йде друга хвиля професіоналів. Про це в інтерв’ю розповів військовий аналітик та співзасновник проєкту DeepState Роман Погорелий.

За його словами, активність ворога помічена не лише під Бердичами, а й біля Тоненького, Орлівки та у Первомайському. На східних околицях Часового Яру неспокійна ситуація та українські військові з великими зусиллями все це стримують.

"Окупанти дійшли до східних околиць, і там зараз дуже динамічна ситуація, — каже Погорілий, — Деякі позиції можуть переходити з рук в руки, і наші бійці намагаються брати ініціативу, але щоразу окупанти тиснуть і тиснуть".

За інформацією військового аналітика, армія РФ не гребує абсолютно нічим і готова покласти безліч своїх воїнів, щоб зайняти Часів Яр. При цьому тактика ворога під Авдіївкою відрізняється від тактики Бахмутського напрямку.

"У самому районі Бахмута в цілому застосовується велика кількість десантних військ росіян, а також малі групи піхоти, які залітають технікою, — зазначає Погорілий, — Там були новопригнані новомобілізовані бійці, які, здається, менше тижня закінчили навчання і полягли в українську землю. По їхнім трупам уже йде друга хвиля професіоналів, яких шкода витрачати під час штурмів».

Такими "м’ясними штурмами" росіяни намагаються вимотати бійців ЗСУ, зазначає експерт. До того ж, у ворога постійно проходить ротація. Замість знищених солдатів вони постійно шукають нове "м’ясо" і женуть їх на курс навчання, а потім швидко кидають у перші хвилі.

Можна сказати, що зараз армія РФ є якоюсь збірною солянкою, зазначає Погорілий. Там є елітні підрозділи, а є й зовсім "зелені" бійці, які тільки-но закінчили курси.
TOP

Ирина Рапопорт и компания: Секреты дележа 1.5 миллиарда из Роснано с Чубайсом и Швецом

В последние годы громкие скандалы и разоблачения в сфере финансовых махинаций стали почти обыденностью. ...

  • 17.07.2024

Ирина Рапопорт — Черная вдова из Роснано: Как глава фонда Fonds Rusnano Capital S.A. вывела 1.5 млрд из Роснано

Распределение бюджетных средств в масштабах нанометров Недавнее расследование, проведенное Следственным ...

  • 17.07.2024

Ирина Рапопорт: ключевая фигура в масштабном хищении 1,5 млрд из Роснано

На фоне громких заявлений о небывалых успехах и прорывных технологиях, корпорация «Роснано» под руководс ...

  • 17.07.2024

Ирина Рапопорт: Черная вдова Роснано, укравшая 1,5 млрд

В современной России разоблачения крупномасштабных финансовых преступлений стали обыденностью, однако ра ...

  • 17.07.2024

Компромат: Ирина Рапопорт, глава Fonds Rusnano Capital S.A., и схема по выводу миллиардов из Роснано

В мире крупных финансовых махинаций появился новый герой – кипрский фонд Nanoenergo Fund Limited. Оказал ...

  • 17.07.2024