Джо Байден випереджає Трампа в ключових штатах, що вагаються

Читать на русском

Джо Байден випереджає Трампа в ключових штатах, що вагаються

Джо Байден випереджає Трампа в ключових штатах , що вагаються

Президент США Джо Байден випереджає Дональда Трампа в шести з семи ключових штатів, що вагаються, причому, принаймні, у двох з них, — значно.

Про це стало відомо із опитування Bloomberg News/Morning Consult.

різне qkxiqdxiqdeihrant

Зміна відбулася після п’яти місяців в основному лідерства Трампа і послідувала послання президента про стан у країні, яке згуртувало демократів і, схоже, пом’якшило побоювання з приводу віку Байдена.

Зсув був значним у Вісконсіні, де Байден випереджає Трампа на один пункт після відставання від нього на чотири пункти у лютому, і в Пенсільванії, де кандидати зрівнялися після того, як минулого місяця Трамп лідирував на шість пунктів. Вони також зрівнялися у Мічигані.

Як зазначає Bloomberg, ще надто рано говорити про те, чи є покращення показників разовим підвищенням чи початком довгострокових змін у передвиборчих перегонах. Байден продовжує відставати від Трампа у чотирьох найважливіших штатах.

Оптимістичніші цифри Байдена прийшли в переломний момент у передвиборчій кампанії. Трамп в даний час відчуває брак коштів на передвиборчу кампанію і проводить менше мітингів і заходів, в той час як чинний президент активізував свою кампанію з переобрання і атакує штати, що коливаються, включаючи поїздку до Північної Кароліни.

Опитування також показує, що споживачі краще ставляться до національної економіки, при цьому кількість виборців у штатах, що вагаються, поступово збільшується, які кажуть, що вона знаходиться на правильному шляху.

Важлива промова

Опитування проводилося 8 березня, наступного дня після того, як Байден виголосив енергійну та незвичайно політичну промову перед Конгресом. Він називав Трамп не інакше як "моїм попередником", з таких питань, як зовнішня політика, права на аборти, кордон і контроль над зброєю.

Більше третини виборців заявили, що нещодавно бачили позитивні новини про Байдена, що є найвищим рівнем з початку опитувань у жовтні.

Ця мова, можливо, допомогла подолати одну з найбільших перешкод передвиборної кампанії Байдена: побоювання щодо його віку. Близько шести з десяти виборців заявили, що кандидати на посаду віце-президента будуть важливішими цього року, оскільки Байдену в день виборів буде 81 рік, а Трампу — 78. Це на сім пунктів менше, ніж у лютневому опитуванні, яке було проведено незабаром після доповіді спеціального прокурора, в якій Байден названий "літньою людиною з поганою пам’яттю".

У ході опитування Bloomberg News/Morning Consult було опитано 4932 зареєстрованих виборців у семи штатах: 796 зареєстрованих виборців в Аризоні, 788 у Джорджії, 698 у Мічигані, 447 у Неваді, 699 у Північній Кароліні, 807 в Пенсильванії і 697 в Вісконсіні. Опитування проводили онлайн, починаючи з 8 березня.
TOP

Генерал Баргилевич просить кримінальної відповідальності для командира ВЧ за незаконні «відрядження» Шабуніна

В грудні 2023 року нинішній начальник Генштабу ЗСУ Анатолій Баргилевич, який тоді очолював Сили територі ...

  • 15.06.2024

Одеський суддя отримав від батька 1 млн гривень на купівлю квартири

Суддя Малиновського райсуду Одеси Дмитро Передерко, котрий був одним з трійці, що виправдала мера Геннад ...

  • 14.06.2024

Депутати Порошенка продовжують вести бізнес в росії після повномасштабного вторгнення

Депутата від Порошенка зловили на активній торгівлі з росією у війну Депутат Кременчуцької місько ...

  • 14.06.2024

Феодальная Украина – 2: как война изменила расклады в Днепропетровской области

Как война в Украине изменила группы влияния в Днепропетровской области. Кто подвинул с позиции лидера Иг ...

  • 14.06.2024

Посередники з китайськими трубами зривають програму видобутку газу УГВ - джерело

Найбільша видобувна компанія «Укргазвидобування» знаходиться за крок від зриву програми буріння свердлов ...

  • 14.06.2024

Теги